Ofis Epoksi Zemin Kaplama

ofis epoksi zemin kaplama

Ofis Epoksi Zemin Kaplama Ankara 

Ofisler zamanımızın çoğunluğunu geçirdiğimiz alanlardan biridir. Ev dekorasyonu kadar ofis dekorasyonu da müşteri memnuniyeti ve çalışanların motivasyonu için oldukça önemlidir. Bu memnuniyeti ve motivasyonu sağlamak için ofis zeminleri önemli rol oynamaktadırlar.

Ayrıca zeminler insan psikolojisi üzerine oldukça fazla etkisi bulunmaktadır. Zeminler sayesinde verim ve çalışma isteğini arttırmak oldukça kolaydır. Ofis epoxy zemin kaplama sizlere birçok yenilik yapma şansı sunmaktadır. 

Epoksi Zemin Kaplama

Ankara’nın her bölgesinde her mekâna uygun zemin uygulamaları ve çözümleri üreten Epica Epoksi olarak vermiş olduğu hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti hedefi benimsemekteyiz.

Firmamız profesyonel personel ve tecrübeli ustalarıyla mesafe tanımaksızın müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak ve tespit etmek adına yüz yüze görüşmeler gerçekleştirmektedir.

Uygun, şeffaf ve esnek fiyat politikamız sayesinde sektörümüzde zemin kaplama firmaları arasında önemli bir saygınlık kazandık. Fiyatlarımız kullanıcı ve müşteri dostudur.

Epoksi Kaplama Genel Özellikleri

Epoksi zemin döşeme uygulaması birçok alanda kullanıldığı  gibi uzun ömürlülük, fiyat ve görünüm avantajları sayesinde ofislerimizde de farklı türleri ile tercih edilmektir. Ofisler estetik ve bakımı kolay zemin uygulamalarına ihtiyacı duyaralar. Bu zeminler ilk günkü canlılık ve dayanıklılıkta olmalıdır.

Ofis sahipleri ve çalışanlar epoxy zemin kaplı zeminlerden olumlu yönde etkilenirler. Örneğin halı kaplı bir zemine içecek veya yemek döküldüğü zaman temizlenmesi oldukça zor ve maliyetli olabilir. Ayrıca bu müşteriler üzerinde de olumsuz etkiye yol açabilir. Fakat epoxy zemin döşeme sizi bu sıkıntılardan kolayca kurtarır. Bu uygulamaların temizliği son derece kolaydır. Islak bir bezle kolayca temizlenebilir ve güzel görünümlü bir ortam oluşturur. 

Şirketler kendi renk ve logosunun ofis zeminlerinde olmasını isterler. Bu işlem özelikle halı ve parke döşeme uygulamalarında oldukça maliyetli ve zordur. Fakat ofis zemin döşeme sayesinde şirket renk ve logosu rahatlıkla zemin üzerine uygulanabilir.

Bu kaplama maliyet açısından avantajlı, solmaz ve canlı görünümlü, kir tutmaz, yıpranmaz ve dayanıklıdır. Ayrıca bakımı oldukça kolaydır. Aynı zamanda ofis epoksi zemin kaplama uygulamaları elektriksel olarak iletkendir. Elektriğe karşı dirençleri oldukça yüksektir.

Ayrıca bu kaplamalar eksiz, derzsiz ve tek parça halinde uygulanır. Uygulama sırasında herhangi bir kesme ve biçme faaliyeti olmadığı için fire ve kayıp söz konusu değildir. Aynı zamanda su ve sıvı geçirmez özelliktedir. Dolayısıyla zeminde şişme, kirlenme ve aşınma durumu meydana gelmez.

Ofis zemin döşeme uygulamaları geniş renk ve desen seçenekleri ile tam olarak ofisinizde istediğiniz ve motive edici atmosferi yaratmanızda yardımcı olur. Ayrıca rahat ve pratik kullanımı sayesinde ofis ortamında pozitif bir enerji oluşturmaktadır.

Aynı zamanda sıra dışı tasarımı ile dikkat çeken 3boyutlu ve şeffaf zemin kaplamaları sayesinde istenilen görseller zemine işlenebilir. 3 boyutlu epoxy zemin döşeme sayesinde firmanızın logosunu istediğiniz zemin ya da duvara işleyebilirsiniz. Bu sayede müşteri ve misafirlerinize güçlü bir firma izlenimi verebilirsiniz.

Epoksi zemin kaplamaları diğer zemin kaplamalara göre estetik olmasının yanı sıra sağlıklı ve kolay temizlenebilme sayesinde öne çıkmaktadır. Bakteri barındırmama ve kirlerin kolaylıkla temizlenebilmesi hijyenik bir çalışma ortamına yaratmanıza yardımcı olmaktadır.

Epoksi Ofis Zemin Kaplama Seçenekleri

1. ŞEFFAF EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA : Ofis dekorasyonunda açık renkleri tercih etmeniz sağlıklı ve verimliliği yüksek bir çalışma ortamı oluşturur. Çalışanların işe yoğunlaşabilmesi için ofis ortamındaki dikkat dağıtıcı ögelerin kaldırılması gereklidir. Huzurlu ve ferah bir ortam oluşturabilmek amacıyla şeffaf zemin döşeme tercih edilmektedir.

Bu sayede dekorasyona açık renkleri dâhil edebilir ve ofis çalışanlarının odağının dağılmasını engel olabilirsiniz. Aynı zamanda ofis içerisindeki ışığın doğru bir şekilde yayılmasını zemin döşeme ile sağlayarak aydınlık bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Bakım ve temizliği kolay olması sayesinde hijyenik bir çalışma ortamı yaratmanız oldukça kolay olacaktır. Temiz ve huzurlu bir çalışma ortamında verimlilik oldukça yükselecektir.

2. 3 BOYUTLU EPOKSİ ZEMİN KAPLAMAOfis epoksi zemin kaplama uygulamaları arasında en çok dikkat çeken ve sıra dışı bir yapıya sahip olan üç boyutlu zemin kaplama uygulamaları oldukça yaygın bir kaplamadır.

Her türlü görselin zemin ve duvara işlenebildiği bu zemin uygulaması, genellikle görselliğin ön plana çıktığı mağazalarda ve AVM’ lerde oldukça fazla bir şekilde kullanılmaktdır. Üç boyutlu zemin döşeme ile müşteri ve misafirlerinizi kolayca etkileyebilirsiniz. Bu uygulama ile şirket logosunu zemine işleyebilirsiniz.

3. EPOKSİ BOYA : Standart zemin kaplamalara göre farklı bir uygulama olan boya işlemleri, uzmanlık isteyen bir zemin döşeme türüdür. Uygulandığı yüzeye farklı bir derinlik katan boya genel olarak koyu renk seçenekleri ile uygulanmaktadır.

Modern yapısı sayesinde her yüzeye uygulanabilme ve kolay temizlenebilmesi ileistenilen alanda kullanılabilir. Uzun ömürlü yapısıyla istenilen hizmeti vermektedir. Derzsiz ve tek parça halinde uygulandığı için kir ve bakteri çoğalması yaşanmaz. Geniş renk ve desen seçenekleri tercih edilme nedenlerini artırmaktadır.

Ayrıca duvar uygulamalarımız, anti statik zemin uygulamamız, kendiliğinden yayılan (self leveling) uygulamamız ve dekoratif zemin döşeme vb. hizmetlerimiz de mevcuttur.

Ankara Epoksi Zemin Kaplama Firması Ofis Çözümleri

Öncelikle yapılması gereken ofis dekorasyonu için en ideal ofis zemin döşeme uygulamasının seçilmesidir. Yukarıda açıkladığımız ofis zemin döşeme örnekleri ve diğer seçenekler iyi bir şekilde incelenerek en doğru seçim yapılabilir.

Sonrasında seçilen zemin uygulamasını alanında uzman bir zemin ustası ile proje planına başlanır. Epoksi ustasının yapacağı alan keşfi ile ne kadar zemin malzemesi kullanılacağı ve toplam maliyetin ne kadar olacağı hesaplanır.

Epoksi zemin uygulanma aşamasında yapılan proje planına sadık kalınmalıdır. Bu sayede hayalinizdeki gibi bir ofis zemin kaplamaya çözümüne sahip olabilirsiniz. 

Sizlere kaliteli işçilik hizmeti vermek için profesyonel personel ve tecrübeli ustalar ile çalışıp, kaliteli ve son teknoloji ekipman ve malzeme kullanarak sizlere zemin döşeme hizmeti sunuyoruz. Bunun için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren sizlere sorunsuz hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sizde kesin ve uzun ömürlü ofis zemin kaplama çözümü istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve evinizde, havuzunuzda, iş yeri ve ofisinizde daha mutlu vakit geçirin.

Size en uygun çözümler, kaliteli hizmet, istediğiniz süre içinde zemine uygulama, profesyonel işçilik ve uygun fiyat için ANKARA EPOKSİ.Whatsapp