Kendiliğinden Yayılan (Self-Leveling) Epoksi

Kendiliğinden Yayılan (self leveling) Epoxy Ankara

Kendiliğinden Yayılan (self leveling) Epoksi Zemin Kaplama

Self Leveling Epoksi zemin kaplama uygulandığı ortama herhangi bir zarar vermeden kendiliğinden yayılan, akışkan karakterde olan kaplama türüdür. Bu akışkan özelliği sayesinde epoksi kendiliğinden yayılarak zemindeki çukur ve pürüzlükleri de olduğu gibi kapatarak düz, pürüzsüz, parlak ve anti bakteriyel bir görünüm sağlar. Self Levelling Epoksi uygulaması sadece yeni zeminlerde değil, aşınmış ve çukurlaşmış zeminlerde de rahatlıkla uygulanabilir. Ekonomik, uzun ömürlü ve bakımı kolay mükemmel bir kaplama çeşididir.

Bu kaplamayı; deponuzda, ev ve iş yerinizde, mutfağınızda, yemek odanızda, lojistik tesislerinizde ve çok daha fazla alan için kullanıyoruz. Ankara’nın her bölgesinde her mekâna uygun epoksi zemin uygulamaları ve çözümleri üreten ANKARA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA olarak vermiş olduğu hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti hedefi benimsemekteyiz. Firmamız profesyonel personel ve tecrübeli ustalarıyla mesafe tanımaksızın müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak ve tespit etmek adına yüz yüze görüşmeler gerçekleştirmektedir.

Kendiliginden Yayilan Epoksi Zemin Kaplama

Self Leveling Epoksi zemin kaplama temizlenmesi kolay, kir, pas, yağ ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Düz ve pürüzsüz olduğundan gözeneksizdir, bakteri barındırmaz, dolayısıyla hijyenik bir ortam sağlar. Su geçirmez özelliği sayesinde izolasyon görevi sağlar. Sıvı, yağ ve kimyasal maddelere karşı yüksek direnç gösterir. Bundan dolayı self leveling epoksi zemin kaplama uygulaması daha çok laboratuvarlarda, hastanelerde, sağlık ve gıda sektöründe tercih edilir.

Diğer kaplama sistemlerine göre daha dayanıklı olduğu için ağır sanayi sektöründe oldukça fazla tercih edilmektedir. İş yükü kaybı ve süre aksaklıkları olmadan hızlı uygulanabilen bir kaplama olmasından dolayı özellikle yaya, forklift ve transpalet trafiğinin yoğun olduğu sektörler için oldukça uygundur. Dekoratif görüntü ve estetiğin önemli olduğu market, AVM’ler, restoran, mutfak ve kafe gibi alanlarda yaygın olarak bu uygulama görünebilir.

Self Leveling Epoksi zemin kaplama her renkte ve desende yapılabilir.  Ayrıca evler ve iş yerlerinde yapılan selfleveling epoksi kaplamalar, kişisel ve kurumsal tercihlere göre ortamın rengine, dokusuna ve havasına göre yapılabilir. Ortamın havasını bir anda değiştirebilme özelliğini sayesinde her türlü fabrika, giyim atölyeleri, mobilya endüstrisi, plastik üretim tesisleri, kişisel egzersiz alanları ve spor salonlarında farklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir. 

Self Leveling Epoksi zemin kaplamayı tercih ederseniz, maliyetinin diğer zemin kaplamalardan daha ekonomik ve daha az bakım ihtiyacı olduğunu göreceksiniz. Ayrıca esnek, uygun ve şeffaf fiyat politikamız sayesinde sektörümüzde diğer firmalara kıyasla önemli bir saygınlık kazandık. Fiyatlarımız müşteri ve kullanıcı dostudur.

Özellikleri:

- Zeminde 1-5 mm arasında bir kalınlık sağlar,

- Pürüzsüz, düz ve anti bakteriyeldir,

- Uzun ömürlü, ekonomik ve bakımı kolaydır,

- Sürtünme, darbe ve aşınmaya karşı mukavemeti yüksektir,

- Hijyenik bir epoksi uygulamasıdır,

- Kolay temizlenir, kir, pas, yağ ve toz tutmaz,

- Estetik ve parlaktır,

- Su, yağ ve sıvı geçirmez,

- Geniş desen ve renk seçeneğine sahiptir,

- Zemine yüksek güçte yapışma sağlar.

Sizlere kaliteli işçilik hizmeti vermek için profesyonel personel ve tecrübeli ustalar ile çalışıp, kaliteli ve son teknoloji ekipman ve malzeme kullanarak sizlere epoksi zemin kaplama hizmeti sunuyoruz. Bunun için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren sizlere sorunsuz hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sizde kesin ve uzun ömürlü epoksi zemin kaplama çözümü istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve evinizde, havuzunuzda, iş yeri ve ofisinizde daha mutlu vakit geçirin. Size en uygun çözümler, kaliteli hizmet, istediğiniz süre içinde zemine uygulama, profesyonel işçilik ve uygun fiyat için ANKARA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA.

Ankara Self Leveling Epoksi Zemin Fiyatları

Self Leveling Epoksi ile kaplamayı tercih ettiğinizde, bir epoksi zemin döşemenin maliyetinin diğer zemin tiplerinden daha ucuz olduğunu ve daha az bakım ihtiyacı olduğunu göreceksiniz. Özellikle iç mekanlarınızın zeminlerini epoksi ile kapladığınızda zeminin üzerindeki gözenekler kapanacak ve sızdırmaz hale geleceğini göreceksiniz. Bunun sonucu olarak temizlik giderlerinizden tasarruf edeceksiniz.

Aklınıza gelen tüm sorularınız için bizimle kontak sağlayabilir, adresimizde bizi ziyaret edebilir, internet sayfamızda bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Ankara Epoksi Zemin Kaplama: www.ankaraepoksizeminkaplama.com sitemizden bize ulaşabilir ve self leveling epoksi zemin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.Bilgi Al