Yüzde Yüz Katı Epoksi Zemin Kaplama

Katı Epoksi Zemin Kaplama

Yüzde Yüz Katı Epoksi Zemin Kaplama

Yüzde yüz katı epoksi zemin, yaşayabileceğiniz tüm sorunları halleder. Diğer döşeme seçeneklerinin başarısız olduğu her durumda, yerleştirilebileceği en zorlu ortamlarda bile sizi memnun edebilecektir. Bu döşeme, su bazlı bir epoksinin tüm özelliklerine sahiptir, ancak daha sonra onları ona katlar.

Yüzde Yüz Katı Epoksi Uygulama Alanları

Katı epoksi döşeme, uçağı bile kaldırabilir, bu yüzden birçok uçak hangarında tercih edilen zemindir ve hatta tüm hava alanlarında kullanılır! Evinizin veya tesisinizin ağır hizmet tipi sağlam bir döşemeye ihtiyacı varsa, katı epoksi döşeme sisteminden başka bir döşemeye bakmayın.

Ankara Katı Epoksi Uygulama Hizmeti

Ankara’nın merkez dahil her ilçesinde her mekâna uygun %100 (yüzde yüz) katı epoksi zemin uygulamaları ve çözümleri üreten ANKARA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA olarak vermiş olduğu hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti hedefi benimsemekteyiz. Firmamız profesyonel personel ve tecrübeli ustalarıyla mesafe tanımaksızın müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak ve tespit etmek adına yüz yüze görüşmeler gerçekleştirmektedir.Bilgi Al