Garaj Epoksi Zemin Kaplama

Garaj Epoksi Zemin Kaplama Ankara

Garaj Epoksi Zemin Kaplama Nedir?

Garajınızın yeni bir yüzeye ihtiyacı olabilir ya da siz yeni bir görünüm isteyebilirsiniz. Sebebi ne olursa olsun çözüm OTOPARK/GARAJ EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA.

Bu uygulama garajınızın çatlaklardan ve lekelerden korunmasına yardımcı olur. Garajınız en iyi performans göstermekle beraber en iyi yüzeye de sahip olur. Garaj zemin döşeme sizlere birçok yenilik yapma fırsatının yanında tüm problemlerinizden de kurtulma şansı sunmaktadır.

Ankara’nın her bölgesinde her mekâna uygun epoksi zemin uygulamaları ve çözümleri üreten ANKARA ZEMİN KAPLAMA olarak vermiş olduğu hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti hedefi benimsemekteyiz.

Firmamız profesyonel personel ve tecrübeli ustalarıyla mesafe tanımaksızın müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak ve tespit etmek adına yüz yüze görüşmeler gerçekleştirmektedir. Uygun, şeffaf ve esnek fiyat politikamız sayesinde sektörümüzde zemin döşeme firmaları arasında önemli bir saygınlık kazandık. Fiyatlarımız kullanıcı ve müşteri dostudur.

Otopark Epoksi Zemin Kaplama Genel Fayda ve Özellikleri

Standart zemin kaplamaların nasıl göründükleri ve dayanıklılığı hakkında endişe duyabilirsiniz. Fakat garaj zemin döşeme, ekonomik açıdan bütçenizi korumanın ve estetik olarak çekici bir alan oluşturmanın en ideal yollarından biridir. Leke tutmaz, kaymaz, toz tutmaz ve ayrıca evinizin değerini arttırır.

Aynı zaman betonun çatlak ve kusurlarını örter. Döşemelerimiz son teknoloji ürünler olup doğal veya organik kir ve lekelere karşı son derecede dayanıklıdır. Ayrıca garajınız temiz, şık, modern ve sıra dışı bir görünüm kazanabilir. Genel fayda ve özellikleri;

1. Sıvı Geçirmez

Epoksi zemin kaplama, garajınıza girebilecek hemen hemen her türlü araç ve ekipmana karşı dayanıklıdır. Örneğin; su, her türlü yağ, gres, fren sıvıları, yakıt veya diğer herhangi bir kimyasal maddeye karşı son derece dirençlidir. Bu özelliği sayesinde yüksek izolasyon görevi sağlar.

2. Uzun Ömürlü

Epoksi zemin kaplama sistemi ile garajınızın yüzeyi özellikle darbelere ve ağır çarpmalara karşı son derece dayanıklı hale gelir. Bu döşemenin dayanıklılığı sayesinde ileride oluşabilecek arıza ve onarımları en az düzeye indirebilirsiniz.

Üzerine uygulanan beton yüzeyinin ömrünü ve mukavemetini önemli ölçüde artırır. Bir garaj zemin döşemesi uygulanmış beton, standart çıplak betondan 2-3 kat daha uzun dayanımlı ve yüzde 300 'e kadar daha güçlü olur.

3. Parlak

Garaj zeminleri, epoksi döşemeler sayesinde son derece parlak ve şık bir görünüm kazanırlar. Bu zeminlerin sağladığı parlak görünüm ve üstün doku, son derece estetik ve modern görünüşlüdür. Bu yüzeylerin parlak görünümünü muhafaza etmek için herhangi bir ekstra parlatma veya cila gerekmez. Son derece basit bir temizlik işleminden sonra parlak bir görünüme kavuşur.

4. Kolay ve Hızlı Uygulama

Garaj epoksi zemin kaplama sistemi kurulumu kolaydır ve zaman içinde neredeyse hiç bakım gerektirmez. Garajınız düşündüğünüzden çok daha hızlı kullanıma hazır hale gelmektedir. Hazırlık sürecinin tamamlanmasına müteakip son kat epoksi döşendikten sonra yaklaşık 24 saat içinde hafif yaya trafiğine hazır hale gelir. 72 saat sonra yüzeyiniz maksimum güce ulaşır ve araç trafiğine hazır hale gelir. Zamanınız değerlidir ve biz; ANKARA EPOKSİ KAPLAMA olarak bunun farkındayız.

5. Estetik

Garaj epoksi zemin kaplama geniş renk, desen ve model seçenekleri ile sıra dışı ve estetik bir görünüme sahiptir. Ayrıca 3 boyutlu (3D) zemin kaplama ve şeffaf zemin kaplama ile garajlar modern bir hale kavuşurlar. Aynı zamanda garajınızda kurumsal veya kişisel tercihlerinizle kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

6. Sıra Dışı Tasarım

Garaj epoksi zemin kaplama ve tecrübeli ustalarımız sayesinde garajlar birer sanat eseri haline dönüşmektedir. Geniş renk, göz alıcı desen ve tasarım seçenekleri mevcuttur. Karanlık, sıkıcı, dayanıksız, kirli ve tozlu garajlar, içinde olmaktan zevk alınacak parlak, güzel, modern ve şık bir alana dönüşebilir. Hayal gücünüz ile garaj yüzeylerine kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

7. Dayanıklı

Garaj epoksi zemin kaplama standart döşemelere göre kırılmalara, çatlaklara, aşınmalara ve yıpranmalara karşı oldukça dirençlidir. Su, sıvı, yağ, basınç ve kimyasallara karşı yüksek dirence sahip oldukları için de uzun ömürlüdürler. Zemininizde en yüksek performansı elde etmek için son teknoloji ürünler kullanılmaktadır.

Bu sistem sayesinde yüzey betonunuz ağır nesnelerden gelen darbelere karşı dayanıklı, sürtünme ve aşınmaya karşı dayanıklı hale gelir. Katı epoksi zemin kaplama uygulaması ile garajlarınız son derece sağlam ve dayanıklı hale gelir.

8. Hijyenik ve Kolay Temizlenir

Epoksi zemin kaplama yapılan yüzeylerin bakım temizliği oldukça kolay ve masrafsızdır. Bakım ve temizlik için ihtiyaç duyulan tek şey standart bir temizlik maddesi ve bir paspastır. Garaj zemin döşeme kimyasallara, hava koşullarına ve her türlü araç ve ekipman yağı lekelerine karşı dayanıklıdır. Ayrıca anti bakteriyel yapısı sayesinde bakteri barındırmaz ve oldukça hijyenik bir yapıdadır. 

Garaj Epoksi Zemin Kaplama Ankara Fiyatı

Garaj Epoksi Zemin Kaplama Ankara

Garaj epoksi zemin kaplama ile garajlarınızı düşük maliyetle uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Bu döşeme sitemi son zamanlarda oldukça yaygın hale gelmiştir. Epoksi Boya ve diğer zemin döşeme uygulama ve çözümleri için bizimle telefon ve mesaj aracılığıyla iletişime geçebilir, adresimizi ziyaret edebilir, internet sayfamızda bulunan telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Epoksi Zemin  Kaplama sitemizden bize ulaşabilir ve Zemin Kaplama ve Boya fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız kullanıcı ve müşteri dostudur. İster kişisel ister kurumsal garaj sahibi olun; epoksi zemin döşeme zaman ve bütçeniz açısından muhteşem miktarda tasarruf sağlar.

Sizlere kaliteli işçilik hizmeti vermek için profesyonel personel ve tecrübeli ustalar ile çalışıp, kaliteli ve son teknoloji ekipman ve malzeme kullanarak sizlere zemin döşeme hizmeti sunuyoruz. Bunun için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren sizlere sorunsuz hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Sizde kesin ve uzun ömürlü Garaj Epoksi Zemin Kaplama uygulaması ve çözümü istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve evinizde, havuzunuzda, iş yeri ve ofisinizde daha mutlu vakit geçirin. Size en uygun çözümler, kaliteli hizmet, istediğiniz süre içinde zemine uygulama, profesyonel işçilik ve uygun fiyat için ANKARA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA.Whatsapp