Epoksi Pazarına Genel Bakış ve Pazarın Büyüme Tahmini

Epoksi Pazarına Genel Bakış ve Pazarın Büyüme Tahmini

2026 Epoksi Pazarı Büyüme Tahmini

Aralık 2019'daki COVID-19 virüs salgınından bu yana, hastalık dünya çapında yaklaşık 100 ülkeye yayıldı. Dünya Sağlık Örgütü ile halk sağlığı acil durumu ilan etti. 2019 koronavirüs hastalığının (COVID-19) küresel etkileri şimdiden hissedilmeye başlandı ve 2020'de Epoksi pazarını önemli ölçüde etkileyecek.

COVID-19, küresel ekonomiyi üç ana yolla etkileyebilir: Üretimi, arzı ve tedarikçilerin finansal bütçelerini etkileyebilir. 

COVID-19'un patlak vermesi birçok yönden hayatı olumsuz etkiledi. Seyahat yasakları ve karantinalar tüm iç mekan etkinlikleri kısıtlanmıştır. Kırkın üzerinde ülke olağanüstü hal ilan etti. Tedarik zincirinde büyük yavaşlama; borsadaki dalgalanmalar; iş güvenliğinin düşmesi, toplum arasında panik oluşması ve gelecek hakkında belirsizlikler bu süreci daha da hızlandırdı.

Bu rapor aynı zamanda Coronavirus COVID-19'un Epoksiler endüstrisi üzerindeki etkisini de analiz etmektedir.

Raporun aslına ulaşmak için tıklayınız

Son anketimize dayanarak, 2020 için Yıllık Epoksi büyüme oranı hakkında birkaç farklı senaryomuz var. Olası senaryonun 2020'de % 5,8 büyüyeceği ve gelirin 2020'de 2019'daki yaklaşık 9 milyon dolardan 9,6 milyon dolar olacağı tahmin ediliyor. Epoksilerin pazar büyüklüğü 2026'da 12 milyon dolara, 2020'den 2026'ya kadar %20'lik bir büyüme oranı öngörülüyor.

Analizde endüstri standardı doğruluk ve yüksek veri bütünlüğü ile rapor, oyuncuların güçlü bir pazar pozisyonu elde etmelerine yardımcı olmak için küresel Epoksiler pazarındaki önemli fırsatları ortaya çıkarmak için mükemmel bir girişimde bulunuyor. Raporun ayrıntılarında kullanıcılar hem gelir hem de hacim açısından küresel Epoksiler pazarının toplam büyüklüğü de dahil olmak üzere doğrulanmış ve güvenilir pazar tahminlerine erişebilir.

Tedarikçiler, firmalar ve küresel epoksiler pazarındaki diğer katılımcılar, raporu güçlü bir kaynak olarak kullandıkça üstünlük kazanabileceklerdir. Raporun bu sürümü için, bölümsel analiz, satış ve gelir açısından her bir uygulama segmentinin satışları (hacmi), geliri ve tahminine ve 2015-2026 dönemi gelirleri için her bir tip segmentinin tahminine odaklanmaktadır.

Satış ve Fiyatlandırma Analizleri

Firmalara, küresel epoksiler pazarı için daha derin satış analizi ve fiyatlandırma analizi sağlanmaktadır. Satış analizinin bir parçası olarak, rapor, 2015-2026 dönemi için her tür segmente göre bölgeye göre satış ve gelir için doğru istatistikler ve rakamlar sunmaktadır.

Raporun fiyat analizi bölümünde, kullanıcılara 2015-2020 dönemi için firmaya ve bölgeye göre fiyat istatistikleri ve 2015-2020 dönemi için de her tür segmente göre fiyat doğrulanmış istatistikleri ve rakamları sunmaktadır.

Bölgesel ve Ülke Düzeyinde Analiz

Rapor, önemli bölgeleri, yani Kuzey Amerika, Avrupa, Çin ve Japonya'yı kapsayan küresel Epoksiler pazarının kapsamlı bir coğrafi analizini sunuyor. Ayrıca kilit ülkeler (bölgeler), viz, ABD, Kanada, Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya, Rusya, Çin, Japonya, Güney Kore, Hindistan, Avustralya, Tayvan, Endonezya, Tayland, Malezya, Filipinler, Vietnam, Meksika, Brezilya, Türkiye, Suudi Arabistan, BAE vb.

Rapor, 2015-2026 dönemi için ülke bazında ve bölge bazında pazar büyüklüğünü içermektedir. Ayrıca, 2015-2026 dönemi satışları açısından her bir uygulama segmentinin pazar büyüklüğünü ve tahminini de içermektedir.

Rekabet Analizi

Raporun rekabetçi analiz bölümünde, küresel Epoksiler pazarının önde gelen ve önde gelen oyuncuları temel faktörler temelinde kapsamlı bir şekilde incelenmektedir. Rapor, 2015-2020 dönemi için firmaların satışları hakkında kapsamlı analiz ve doğru istatistikler sunuyor. Ayrıca, 2015-2020 dönemi için fiyat ve gelir (küresel seviye) hakkında güvenilir istatistiklerle desteklenen ayrıntılı analizler sunuyor.

Genel olarak rapor; firmalara rakipleri üzerinde rekabet avantajı elde etmek ve küresel Epoksiler pazarında kalıcı başarı sağlamak için kullanabileceği etkili bir araç olduğunu kanıtlıyor. Raporda sunulan tüm bulgular, veriler ve bilgiler güvenilir kaynaklar yardımıyla doğrulanır ve yeniden doğrulanır. Raporu yazan analistler, küresel Epoksiler pazarının derinlemesine incelenmesi için benzersiz ve sektörde en iyi araştırma ve analiz yaklaşımını benimsedi.

Bu raporda aşağıdaki üreticiler ele alınmıştır:

Ashland
3M
ADCO İnşaatları
Yapıştırıcı Sistemleri A.Ş. (ASI)
Amerikan Kimyasalları
Arkema
Benson Polimerler
Chemence'den
H.B. Fuller
DELO Şirketi
DowDuPont
Dymax
Franklin Uluslararası
Eastman
Henkel
Bozulmamış Yapıştırıcılar
ITW
Jowat SE
Mapei
Ana Tahvil
Pidilite
Evonik
Sika AG
Super Glue Corporation
tesa
Tong Shen Kurumsal
ExxonMobil
avcı
Hexion
Permabond
Türe Göre Epoksi Dağılımı Verileri
Saf Epoksi Reçine
Modifiye Epoksi Reçine
Diğer
Uygulamaya Göre Epoksi Dağılımı Verileri
Elektronik
Kaplama
Yapıştırıcılar
Döküm
Köpük
Kompozit Malzemelerde Bileşenler
DiğerWhatsapp