HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz Ankara Epoksi Zemin Kaplama Epica

Ankara Zemin Kaplama Olarak Epoksi Uygulamalarımız

Farklı Zemin İçin Epoksi Kaplama

Epoksi kaplama, herkesin ihtiyaçlarına uygun ve çeşitli tipleri ile günümüz dünyasında giderek daha popüler hale geliyor. Epoksi, geçtiğimiz son 10 yıldır kullanımı artarak devam eden ve önemli bir noktaya gelen kaplama şekli haline dönüşüyor. Epoksi zemin kaplamanın maliyetinin düşük, dayanıklı, sağlıklı ve uzun ömürlü olması sebebiyle birçok alanda kullanmak için tercih sebebi oluyor. Aşağıda ihtiyaçlarınıza en uygun epoksi kaplamaların bir listesi bulunmaktadır.

Pul Epoksi Zemin Kaplama

Bu daha çok endüstriyel epoksi kaplamanın farklı bir uygulama şeklidir. Herhangi bir odaya pul şeklinde farklı renkler uygulayarak odayı eğlenceli hale getirmenin veya benzersiz kılmanın bir yoludur. Farklı ve çeşitli renkli küçük parçalar veya pullar halinde ıslak olan döşemenin üstüne uygulanır ve sertleşmesine izin verilir. Bu, her seferinde tamamen farklı ve şaşırtıcı bir görünüm sağlar.

Kendiliğinden Yayılan Epoksi Zemin Kaplama

Bu tip epoksi zeminler dayanıklı bir zemin yapısına sahip olup kütle halinde zemini kaplar, beton zeminlerin üzerine ve geniş alanlarda döşenmesi inanılmaz derecede kolaydır. Dikişleri olmayan tamamen pürüzsüz bir yüzey oluşturma yeteneğine sahiptir. Bu tip kendiliğinden yayılan epoksi olan kendiliginden yayılan self leveling epoksiler zeminler banyolarda, mutfaklarda, garajlarda, ofis binalarında ve daha fazlasında kullanılabilir.

Katı (Harç) Epoksi Zemin Kaplama

Bu tip epoksi tipik olarak yüksek endüstri alanında kullanılır, çünkü tüm epoksi kaplamalarının en güçlüsü katı epoksidir. Bu kaplama, zemini döşemeden önce çatlakları onarabilme avantajına sahiptir.

Dekoratif (Terrazzo) Epoksi Zemin Kaplama

Bu tip epoksi kaplamanın temizliği kolay ve dekoratif görünümlüdür. En yaygın olarak koridorlarda, ofis ve okul binalarının girişinde ve diğer geniş alanlarda kullanılır.

Anti-Statik Epoksi Zemin Kaplama

Elektirikli aletlerin kullanıldığı endüstriyel alanlarda anti-statik epoksi zemin kullanımı tercih edilir. Elektronik ekipmanların statik şoka karşı savunmasız kaldığında koruması için özel tasarlanmıştır. Bu özel zemin türü çoğunlukla laboratuvarlarda, hastanelerde ve elektronik üretimi yapan binalarda kullanılır.

Çakıllı (Taş) Epoksi Zemin Kaplama

Bu tip döşeme, en özelleştirilebilir ve dekoratif epoksi döşemedir. Oldukça çekici tasarımlar için veya marka logolarını işletme tabanına yerleştirmek için kullanılabilir.

Endüstriyel epoksi kaplamalar, farklı seçenekler sunarak ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilir olma avantajına sahiptir. İşte bu yüzden kullanımının giderek yaygın hale gelmesi sürpriz olmayacaktır.

Aklınıza gelen tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, adresimizde bizi ziyaret edebilir, internet sayfamızda bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Umarız bu makale sizin için faydalı olmuşturWhatsapp