En Büyük 10 Zemin ve Epoksi Kaplama Konferansları

Büyük 10 Zemin ve Epoksi Kaplama Konferansları

Büyük 10 Epoksi Kaplama Konferansları ve Fuarları

Zemin kaplama sektöründe uzmanların ve profesyonellerin bir araya toplanması, yeni gelişmeleri öğrenmek ve zemin kaplamaları endüstrisindeki konumunu iyileştirmek için fuarlar ve konferanslar son derece yararlı bir ortam olabilir. Bunun için yapılmış en büyük 10 konferans ve sergileri bir araya topladık. Bunlar:

  1. Montreal HomeExpo
  2. Avrupa Kaplamaları Gösterisi
  3. Zemin Teknolojisi
  4. Boya Teknik Konferansı
  5. Toz Boya Teknik Konferansı
  6. Doğu Kaplamaları Fuarı (ECS)
  7. AMI Polimerler Konferansı
  8. PVC Formülasyon Konferansı
  9. Temiz Fuar
  10. ATEM Fuarı(Yapıştırıcı ve Kaplama Sistemleri)

1. MONTREAL EV FUARI

Montreal Ev Fuarı - Epoksi ve Zemin KaplamaMontreal Ev fuarı türünün en geniş  kapsamlı fuarlarından biri olmakla beraber inşaat sektörü, yenileme ve dekorasyon sanayiisinden çok sayıda katılımcı gelmektedir. Bu etkinlik, ahşap, granül, cam korkuluklar, eğme ve dönüş  pencere ve kapıları, sürgülü kapılar, alüminyum ve cam korkuluklar, alüminyum korkulukların montajı dahil olmak üzere bir dizi döşeme ve kaplama ürününü sergilemektedir. Burada sergilenen başka teknolojiler arasında akıllı telefon ve kişisel bilgisayarlar gibi elektronik aletler ve elektrik sistemleri de bulunmaktadır.

2. AVRUPA ZEMİN KAPLAMA FUARI

Avrupa Zemin Kaplama FuarıNürnberg Sergi Merkezi, Almanya, üç günlük Avrupa Boya Gösterisi hazırlanırken, 19 ile 20 Mart 2019 tarihleri arasında sergilenmiştir. Fuar, diğerlerinin yanı sıra çok çeşitli kaplama ürünlerini de sergilemiştir. Geleneksel olarak, bu konferans bir dizi kaplama ürününü sergileme eylemini hedeflemektedir ve bu yıl bir istisna değildir. Bu şovda merkez aşamaya geçecek ürünlerden bazıları, hammaddelerin kaplanması, mürekkep mürekkeplerinin basılması, çözücüler, pigmentler, bağlayıcılar, katkı ve katkı maddeleri, dolgu maddeleri, Yapışkan Hammaddeler, polimer dispersiyonlarıdır. Diğerleri arasında inşaat kimyasalları için ara ürünler bulunmaktadır.

3. ZEMİN TEKNOLOJİSİ

Zemin tekniği, dünya çapında bir dizi katılımcı, profesyonel ve amatör gibi inanılmaz aranan konferanslardan biridir. Fuarda gösterilen malzemeler arasında kendinden akışlı zemin, çimento bazlı kendiliğinden yayılan zemin, metalik olmayan agrega aşınmaya dayanıklı zemin, agrega aşınmaya dayanıklı zemin ve çok daha fazlası yer almıştır.

4. BOYA TEKNİĞİ KONFERANSI

Boya Tekniği Konferansı - Zemin KaplamaBoya Tekniği Konferansı Cleveland, Ohio'da 2019’da yapılmıştır. Kaplama işinde uzman olanların sektöre katılım sağlamaları ve profesyonellerin fikirlerinden tam olarak faydalanılması için iyi fırsatlar sunan yıllık yerine getirilen bir konferanstır. Konferansta, güçlü endüstri uzmanları ve yöneticileri tarafından sağlanmış kısa kurslar ve bilgi vermeler forumlar yer almıştır.

 

5. TOZ BOYA TEKNİĞİ KONFERANSI

Toz Boya Tekniği Konferansı - EpoksiToz Boya Teknik Konferansı ve Masa Üstü Sergisi, dünyadaki en heyecan verici yıllık teknik etkinliklerden biridir. 2019 yıl Nisan ayında ve SeaWorld'de Rönesans Orlando'da yapılmıştır. Konferansta, toz boya işlemlerinin tüm temellerini kapsayan bir dizi ürün sergisi yer almıştır. Etkinlikte, toz boya üreticileri, toz boya uygulama ekipmanı şirketleri, sistem evleri vb. dahil olmak üzere sektördeki farklı şirketlerden sergiler yer almıştır.

 

6. DOĞU KAPLAMALARI FUARI

New Jersey, Atlantic City'deki Harrah's Resort'ta Mayıs 2019 tarihinde  düzenlmiş  olan Eastern Coating s Show, kaplama endüstrisi ile ilgili önemli konuları tartışmak için yıllık bir fuardır. Fuara katılanların yüzde 60'ından fazlasının boya üreticileri, formülatörler ve hammadde üreticileri olduğunu istatistikler göstermiştir.

7. AMI POLİMERLER KONFERANSI

Ami Polimerler KonferansıKonferans, Bina İzolasyonu'nda ikinci baskısını gerçekleştirecek. Etkinlik 9 - 10 Nisan tarihleri arasında Düsseldorf'ta gerçekleşmiştir. Bu  konferansta ısı ve ses yalıtımı tartışmaları yer alacak. Konferansın esas noktası, yalıtım endüstrisinin çevresel artık ve atıkları azaltmada ve yeni ve eski binalardan enerjiyi maksimuma çıkarmada önemli bir rol oynamasıdır.

 

8. PVC FORMÜLASYON KONFERANSI

PVC Zemin Kaplama Formulasyon KonferansıPVC  sektörü, çevrenin PVC  ticareti ve teknolojilerinden etkilenme biçiminde ve yolunda çok ilerleme kaydeden bir sektördür. 2019 Nisan tarihinde  Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenmiş olan  konferansta PVC katkı maddelerinden çok çeşitli ürünler sergilenmiştir. Bunlar  tizler, stabilizatörler, yağlayıcılar, darbeyi modifiye ediciler, fonksiyonel dolgu maddeleri, pigmentler vs. sergilenmişir.

 

9. TEMİZLİK FUARI

Temizlik Fuarı - Zemin ve Epoksi KaplamaTemiz fuar, Asya'daki temizlik endüstrisinin en büyük konferanslarından biridir. Japonya 2019 yılındaki bu sektörde bir dizi güncelleme ve teknoloji de yer almıştır. Konferansın odak noktalarından biri de  temizlik tesislerinin güzellik ve güvenliğinin yanı sıra bu ürün ve hizmetlerin bakım sürecinin sergilenmesidir.

 

 

10. YAPIŞTIRICI VE KAPLAMA SİTEMİ FUARI(ATEM)

Yapıştırıcı ve Kaplama Sitemi (ATEM)Güney Kore'nin Incheon şehrinde Songdo Convensia'da gerçekleşecek. Fuar, Kore'de kaplama ve yapışkan endüstrisindeki teknolojik ilerlemeyi sergilemeyi amaçlamaktadır. Ciddi işlere girişmek ve profesyoneller için kaplama konusunda teknik bilgi alışverişi yapmak için bir sergidir.

 

 

Zemin kaplama ile ilgili daha fazla bilgi almak için Epoksi Zemin Kaplama Nedir ve Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hizmetlerimize bakabilirsiniz.Whatsapp