Duvar Epoksi Uygulamaları

Duvar Epoksi Uygulamaları, Epoksi duvar Kaplama nasıl yapılır

Duvar Epoksi Uygulamaları

Epoksi boya duvara nasıl uygulanır? Duvar epoksi uygulamaları yapılmadan önce duvarda delik ve çatlak oluşumlarının ortadan kaldırılmasına ve astarının düzgün bir şekilde çekilmesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Dolayısıyla hassasiyet gereken bu işlemin her zaman tecrübeli ustalar tarafından yapılması uygun görülmekte ve ortamın çok iyi temizledikten ve arındırıldıktan sonra uygulamaya geçilmesi gerekmektedir.

Duvar epoksi uygulamaları; kimyasal birleşenlerin bir araya gelerek reçine haline gelmesi ve bu reçinenin içine istenilen tonlarda renklendirme yapılarak duvara uygulanmasıdır. Uygulama yapıldıktan sonra duvar silinebilir ve kirden uzak, rahat ve kaliteli mekânlar oluşturabilirsiniz.

Epoksi boya tavan kaplama sistemleri için de uygulanabilir. Bu kaplamayı; ofisinizde, ev ve iş yerinizde, mutfağınızda, yemek odanızda ve çok daha fazla alan için uyguluyoruz. Ankara’nın merkez dahil her ilçesinde her mekâna uygun epoksi zemin uygulamaları ve çözümleri üretiyoruz. ANKARA EPOKSİ olarak vermiş olduğu hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti hedefi benimsemekteyiz. Firma olarak profesyonel personel ve tecrübeli ustalarımızla mesafe tanımaksızın müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak ve tespit etmek için yüz yüze görüşmeler gerçekleştirmekteyiz.

Standart boya duvarları hijyenik değildir. Aksine bu boyalar zamanla özelliklerini kaybederek sağlıksız ortamlar oluştururlar. Fakat epoksi duvar boyaları temizlenebilir ve yıkanabilirler. Dahası kimyasal maddelere ve sert temizleyicilere karşı dayanıklılardır. Su, yağ ve sıvı geçirmezler. Tüm bu özelliklerinden dolayı standart boyalara nazaran çok uzun ömürlü ve ekonomiktirler. Dekoratif olarak her türlü dekorla uyumlu ve çevre dostu uygulamalardır.

Duvar epoksi uygulamalarının faydalarından en önemlisi insanların hayatını kolaylaştırmasıdır. Hijyenik oluşu ve koku yaymaması da bu uygulanmanın diğer faydalarındandır. Toz, kir ve pas tutmaz. Anti bakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz.

Ayrıca uygulandığı ortama estetik açıdan çok hoş bir görüntü katmaktadır. Geniş renk ve desen seçeneğine sahip olması ve uzun ömürlü olması sayesinde insanların en çok tercih ettiği kaplama türü haline gelmiştir. Bu kaplama özel epoksi boya makineleri ile püskürtme yöntemi ile yapıldığı için fırça izi olmadan, derzsiz ve tek parça halinde uygulanan bir kaplamadır.

Dayanıklı ve esnek yapısı sayesinde asla çatlama yapmaz. Güneş ışığından etkilenmediği için iç mekânların yanı sıra dış mekânlarda da oldukça tercih edilmektedir. -30 derece ile 70 derece arası sıcaklıklarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Duvar Epoksi Uygulamaları

Ankara Duvar Epoksi Uygulama Fiyatları

Spor salonları ve kişisel egzersiz alanlarında, AVM’lerde, kafe, mutfak, restoran gibi gıda sektöründe, havuz kenarlarında, ofis, iş yerlerinde ve evlerin her bir duvarında uygulanabilmektedir. Bu kaplama ile görsel olarak istediğiniz sonucu alacak ve hayalinize kavuşacaksınız.

Matlaşmayan ve rengini kaybetmeyen özelliği sayesinde de senelerce canlı ve parlak görünümünü koruyarak sizi ekstra masraflardan koruyacaktır. Uygun, şeffaf ve esnek fiyat politikamız sayesinde sektörümüzde epoksi zemin kaplama firmaları arasında önemli bir saygınlık kazandık. Fiyatlarımız kullanıcı ve müşteri dostudur.

Tüm aileniz ve ziyaretçilerinize sevecekleri güzel bir mekân sunmak istiyorsanız tercihiniz ve adresiniz EPİCA EPOKSİ. Hayalini kurduğunuz epoksi kaplama zeminine kavuşmak istiyorsanız; ücretsiz keşif yaptırmak, fiyatlarımızdan ve fırsatlarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçin; talep ve ihtiyaçlarınızı dikkatle dinleyen ekibimiz ile görüşerek hayallerinize kavuşun.Bilgi Al