Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama Ankara

Dekoratif (Pullu) Epoksi Zemin Kaplama Ankara

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

Evinizin veya tesisinizin hasar görmesi üzerine tekrar güzel bir görünüme sahip olması için zemine ihtiyacı varsa, dekoratif epoksi döşeme sizin için doğru bir seçimdir. Dekoratif epoksi yer döşemeleri, tam olarak tarif edilen, kişiye özel ve zeminde canlılık belirtisi gösteren piyasadaki en benzersiz döşeme seçeneklerindendir. Metalik epoksi döşeme ise lavlar, dalgalar ve boyalar serpiştirerek daha sanatsal bir uygulama sunar. Dekoratif epoksi kaplama ile komşularınızı kıskandıracak bir zemine kavuşabilirsiniz.

Dekoratif epoksi zemin kaplama özel bir zemine ihtiyaç duyanlar için tasarım sınırı olmayan alternatifsiz bir kaplama uygulamasıdır. Bu kaplama tasarladığınız her türlü çizimi, resmi, veya hayalinizi zemine uygulayan kaplama çeşididir. Dekoratif epoksi zemin kaplama uygulaması görsel anlamda zengin içeriği ve estetik duruşu ile diğer zemin kaplamaları içinde alternatif olmaktadır. Bu kaplamayı; ofisinizde, ev ve iş yerinizde, mutfağınızda, yemek odanızda, lojistik tesislerinizde ve çok daha fazla alan için uyguluyoruz.

Dekoratif epoksi zemin kaplama  kendine has tasarım yapısı ile zevkinize ve isteklerinize yönelik her türden uygulamayı size sunmaktadır. Görsel açıdan estetik olmasının yanı sıra anti bakteriyel ve kokusuz oluşu sayesinde hijyenik ve kolay temizlik avantajı sağlar. Geniş renk, desen, efekt ve tema seçenekleri ile dekoratif kaplama her mekâna uygundur. Dekoratif epoksi kaplamalarda ki amaç görselliği ve estetiği ön plana çıkarmak olduğundan her türlü konsepte uygun grafik ve tasarım çalışmaları yapılabilir.

Ayrıca kişisel ve kurumsal tarzınızı farklı renk ve desenlerle yansıtabilirsiniz. Bu kaplamada zemine resim bile yapmak mümkündür. Aşınma, kırılma, çizilme gibi yıpranma unsurları olmayan bu uygulama uzun ömürlüdür. Sürtünme ve aşınmaya karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş olması sayesinde bu kaplama tercih edilme oranını artırmaktadır. Dekoratif görüntü ve estetiğin ön plana çıktığı market, AVM’ler, restoran, mutfak ve kafe gibi alanlarda yaygın olarak bu kaplama görülebilir. Güzel bir görünüm sağlaması sayesinde zamanınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz ev ve ofislerinizde keyifle zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Dekoratif epoksi zemin kaplamalar farklı uygulama teknikleri ile yapıldıklarından dolayı üç farklı kategoriye ayrılmaktadırlar.

1- Epoxy boya ile yapılan, birbiri ile bağdaşmayan ve uygulandığında farklı desenler oluşturan dekoratif kaplamalar.

2- Kaliteli ve dayanıklı zeminlere uygulanan film tabaka kalınlığı ince olan dekoratif kaplamalar.

3- Çok katmanlı (Multilayer) film tabaka kalınlığı olan dekoratif epoksi zemin kaplamalar.

Genel Özellikleri ve Avantajları;

• Estetik, şık, canlı ve üç boyutlu (3D) görünüm,

• Geniş, renk, desen, efekt ve tema seçenekleri,

• Hızlı uygulama ve kuruma,

• Derssiz ve kesintisiz tek parça yüzey,

• Aşınma, kaymaya ve sürtünmeye karşı dayanıklılık,

• Hijyenik ve temizliği kolay,

• Yoğun araç ve insan trafiğine dayanıklılık,

• Tamir ve bakım kolaylığı,

• Ekonomiktir.

Bu özelliklerin ve avantajların hepsi birlikte düşünüldüğü zaman dekoratif epoksi zemin kaplaması için ayrılan bütçenin ne kadar gerekli olduğunu, uzun vadede ekonomik olarak geri dönüşüm yapabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Pullu Epoksi Zemin Kaplama

Pullu epoksi gerçekten bir tür epoksi çeşidi olmasa da, epoksi uygulama tekniği olmakla birlikte, birçok ticari ve konut tesisinde bulunan en popüler epoksi zemin kaplama türlerinden biri olarak eklememiz gerektiğini düşündük. Zemin ıslak olduğunda bile çekiş sağlayabilen güzel ve ilgi çekici bir zemin elde etmek için çok renkli pullar veya tek renkli pullar kullanabiliriz

Ankara Dekoratif Epoksi Kaplama Hizmeti

ANKARA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA sizlere hijyenik, sağlıklı ve sağlam zeminler sunmak için hizmet vermektedir. Dekoratif epoksi zemin kaplama uygulamalarında son teknoloji ekipman, deneyimli personel ve tecrübeli ustalar ile çalışmaktadır. Firma olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyle ve bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerle kalitemizi ispatlamış ve her güne ilk günkü heyecanla başlayıp en iyi uygulamayı sizlere sunmaktayız.

Tüm aileniz ve ziyaretçilerinize sevecekleri güzel bir ortam sunmak istiyorsanız tercihiniz ve adresiniz ANKARA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA. Hayalini kurduğunuz epoksi kaplama zeminine kavuşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin; talep ve ihtiyaçlarınızı dikkatle dinleyen ekibimiz ile görüşerek hayallerinize kavuşun.

Aklınıza gelen tüm sorularınız için bizimle telefon ve mesaj aracılığıyla iletişime geçebilir, adresimizi ziyaret edebilir, internet sayfamızda bulunan telefon ve formlardan https://ankaraepoksizeminkaplama.com/iletisim bize ulaşabilirsiniz.


Bilgi Al