3D Epoksi Zemin Kaplama

3d Epoksi Zemin Kaplama, Zemin Kaplama Hizmeti, üç boyutlu epoksi zemin kaplama

3D Epoksi Zemin Kaplama Uygulama Hizmeti

3D Epoksi Zemin Kaplama teknolojisi giderek daha popüler ve son moda haline geliyor. Epoksi 3D zemin, yaratıcılığı sayesinde alışveriş merkezlerinde, ofislerde ve evlerde giderek daha fazla tercih edilmektedir.

Zemin montaj işlemi, kendiliğinden yayılan bir astar katmanı ve ardından istenen görüntünün döşenmesini içerir. Bu daha sonra mükemmel görüntü derinliği sağlamak için şeffaf iki bileşenli bir epoksi veya poliüretan ile işlenir.

Son olarak koruyucu vernik kullanılır. Doğrudan ayaklarınızın altında bulunan bir etiket veya boyalı vinil gibi değil, monte edilmiş 3D epoksi zemin derinlik algısını verir. Ayrıca zemin dekorasyonlarını etkileyecek her türlü hasara karşı dayanıklıdır. 

Diğer döşemeler gibi 3D epoksi döşemelerin de avantajları ve dezavantajları vardır. Şimdi bunları size maddeler halinde açıklayalım:

3 Boyutlu Epoxy Zemin Kaplama Avantajları

• Görsel Efekt : Epoksi 3D zeminin en önemli avantajı çarpıcı görsel efektidir. Muhteşem görünüme ek olarak, benzersiz estetik nitelikleri nedeniyle odanın iç kısmındaki birçok sorunu görsel olarak çözebilir. Kendiliğinden yayılan kaplamaların yardımıyla; doğru 3D zemin tasarımını, rengini ve desenini seçerek oda alanını görsel olarak artırabilirsiniz. Tasarımcının sonsuz hayal gücünün uygulanmasına yardımcı olabilir ve çok çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

• Yüksek Mukavemet : Epoksi su geçirmez ve sızdırmaz; asitlere, klora, ağartıcılar ve günlük temizleyiciler gibi diğer malzemelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu yüzden, endüstriyel sektörler için olduğu kadar ev için de kullanışlıdır. Düzgün monte edildiğinde, 3D epoksi zemin renk değiştirmeden en az 15 yıl kullanılabilir.

• Kolay Bakım : Epoksi 3D zeminin dikişleri, derzleri, çatlakları, gözenekleri ve boşlukları yoktur. Bu sayede her türlü kir, toz, su ve kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır ve bakımı zaman almaz.

• Güvenli ve Hijyen Dostu : Epoksi 3D zemin toz biriktirmez ve çeşitli patojenler / bakteriler için uygun bir ortam oluşturmaz. Kullanılan zemin malzemelerinin kokusu ve aşındırıcı gazları yoktur. Üretici sertifikaları kullanmak zorunludur ve insan sağlığı için güvenlidir. Malzemelerin yangın durumunda yüksek sıcaklıklara karşı çok dayanıklı olması da önemlidir.

• Yangına Dayanıklılık : İmalat, depolar, hastaneler, çocuk bakım merkezleri ve yangın güvenliği kontrolünün arttırıldığı diğer yerlerde epoksi kullanılmasının nedeni yanmaz malzemeden oluşmasıdır.

3d Epoksi Zemin Kaplama

3D Epoksi Zemin Kaplama Dezavantajları

• Kurulumu ve İyileştirilmesi Zaman Alır : 3D epoksi zemin düzgün bir şekilde uygulanması için profesyonel yüklenici ve ekipman gerekir. Uygulanmanın tamamlanması için 3-5 gün ve hatta daha da uzun sürebilir.

• Yüksek Maliyet : Piyasada yeterince uzman personel bulunmaması ve modaya uygun muhteşem zeminlere olan talebin yüksek olması maliyeti artırmakta ve bu durum fiyatlara yansımaktadır.

• Soğuk Zemin : Epoksi 3D zemin fayans veya beton kadar soğuktur, bu nedenle nerede kullanacağınızı iyi düşünmelisiniz.

3D Epoksi Zemin Uygulama Fiyatları

Aklınıza gelen tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, adresimizde bizi ziyaret edebilir, internet sayfamızda bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

3 Boyutlu Eposki kaplama ve diğer epoxy çözümleri için bizimle telefon ve mesaj aracılığıyla iletişime geçebilir, adresimizi ziyaret edebilir, internet sayfamızda bulunan telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Ankara 3D Epoksi Zemin Kaplama: www.ankaraepoksizeminkaplama.com sitemizden bize ulaşabilir ve 3D Epoksi Zemin Kaplama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Whatsapp